Tvárová gymnastika Poprad


Přejdi na obsah

Kurzy

Tvárová gymnastika prebieha v troch fázach.

Prvá fáza
je izomerická metóda. Prebieha v kurze. Jej princíp je v udržaní napätia v jednotlivých svalových partiach určitú krátku dobu. V pokožke a v svaloch prebieha intenzívna regenerácia a dopĺňa sa aj svalová hmota. Regenerácia zasahuje všetky vrstvy pokožky , čo je veľmi pozitívne, regenerujú sa aj kolagénove a elasténove vlákna. Výsledkom je opäť pevná a pružná koža. Táto fáza má desať sedení po jednej hodine.

Druhá fáza
je zameraná na formovanie a spevňovanie. Kým cvičenie v prvej fáze trvá asi hodinu v druhej fáze klientky cvičia maximálne 18 až 20 minút. Cvičenie je rýchle a dynamické. Cvičí sa doma .

Tretia fáza
je udržiavacia. Cvičí sa niekoľkokrát v týždni asi 15 minút. Cvičenie je dobré kombinovať aj s kvalitnými krémami, sérami , maskami ale aj masážami. Tie môžu lepšie a účinnejšie v pokožke pôsobiť, pretože prekrvenie a cirkulácia umožní lepšiu vstrebateľnosť a využitie aktívnych látok.

Tvárová gymnastika je prirodzená metóda, ktorou je možné korigovať aj menšie tvárové defekty, spadnuté kútiky úst a posilnenie viditeľne ochabnutých partií tváre ako sú napríklad líca, brada alebo horné viečka. Všetko závisí od vašej trpezlivosti a disciplíny.

Ukážka fotiek klientky. Na prvej fotke pred cvičením a na ďalších po mesačnom cvičení.Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku